DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení rodiče, vzhledem k nedokončeným stavebním pracím v areálu MŠ Seifertova a MŠ Jeslenka nebude možné zajistit v budově školy prázdninový provoz během přípravného týdne 26. 8. – 30. 8. 2019

Přihlášené děti budou umístěny na náhradním pracovišti: MŠ U Dlouhé stěny. Provozní doba – 6,00 – 16,00h.

Pro případné odhlašování docházky a stravy volte telefon 567 217 710 a pracovníci MŠ U Dlouhé stěny váš požadavek předají našim pegagogům.

Provoz na našem pracovišti bude zahájen od 2. 9. 2019.

Děkujeme za pochopení.

Naše MŠ se zapojila do březnové akce „Tulipánový měsíc 2019“

S jarem přichází naděje... To je hlavní myšlenka i cíl Tulipánového měsíce, který již šestým rokem pořádá nezisková organizace Amelie, z.s. Prostřednictvím tohoto projektu chce nabídnout naději i pomoc všem, které postihlo onkologické onemocnění a seznámit je se všemi možnostmi, které mají.  Spolu s dětmi jsme akci podpořily výtvarnými díly, které zdobí prostory onkologického oddělení v jihlavské nemocnici.