Odpoledne s maminkami

Všechny maminky jsme pozvali do školky 18. května 2016. Děti se už od rána nemohly dočkat chvíle, až jejich maminky přijdou.

IMG_7143

V každé třídě si paní učitelky s dětmi pro maminky připravily písničky, básničky, tanečky, pohybové hry a předvedly, co už všechno umí a jaké jsou šikovné.

Poté měly prokázat svou šikovnost také maminky. Čekala je tvořivá dílna, ve které ale bylo dost práce i pro děti.P1100621

U  Sluníček tiskaly různé motivy tiskátky na plátěné tašky.

IMG_7127

Ve třídě Berušek si maminky vyrobily ozdobný rámeček na trhací blok.

DSC01358

U Motýlků se tvořily dřevěné přívěsky s peříčky a prolétaná srdíčka z proužků barevného papíru.

A u Květinek vyráběly ptáčky z papíru a děti si vyzkoušely i prožitkovou hru – klubání ptáčků z vajíček.

IMG_8333

Jarní odpoledne jsme si všichni patřičně užili a těšíme se, až se zase společně sejdeme.

Příspěvek byl publikován v rubrice Školní rok 2015-2016. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.