Akce školy

Září 2018

  • 5. 9.    Víla Srdíčková – pohádka Budulínek Mandelinka
  • 11. 9.   Schůzka rodičů v 16.00 hod ve třídě Rybky
  • 12. 9.   Pohádka Divadla Koník – Povidla
  • 18. 9.   OGV – edukační program – Jak lesy myslí – třída Rybky
  • 26. 9.   Drakiáda ve spolupráci se ZŠ Křížova

Říjen 2018

  • 3. 10.     Babička Chrota vypráví – hudební pořad
  • 8. 10.     Focení dětí s vánoční tématikou – dopoledne
  • 11.10.       BRAMBORIÁDA – zábavné odpoledne s rodiči

  • 16. 10.   Víla Srdíčková – pohádka Děda Listnáč a skřítek Vítek
  • 24. 10.   MTU – Malá technická univerzita –                                                                   Stavitel města – třída Rybky
  • 25. 10.    Učíme se o přírodě – pořad s živými zvířaty

Listopad 2018

  • 1. 11.    Kouzelný vlak s Milanem Řezníčkem – převedeno na 14. 2. 2019
  • 13. 11.   Pohádka Divadla Koník – Bílý kůň
  • 14.11.   MTU – Malá technická univerzita – Stavitel mostů  –  třída Rybky
  • 22.11.   Muzeum Vysočiny Jihlava –                                                                                    Poklady stříbrné Jihlavy – třída Rybky
  • 28. 11.   ZOO PodpoVRCHem – Skřítek Lesníček – třída Rybky

Prosinec 2018

  •   4.12.   Mikulášská nadílka – odpoledne s rodiči
  •  7. 12.    Pohádka Divadla Koník – Na vánoce, dlouhý noce
  • 12. 12.   MTU – Malá technická univerzita – Stavitel věží –   třída Rybky                                       přesunuto na jaro 2019
  • 19. 12.   Vánoční nadílka pro děti – dopoledne

Leden 2019

  •    8. 1.     Divadlo Koník – Tři prasátka
  •  16. 1.    Víla Srdíčková – pohádka Zlatovláska
  •   17.1.     Ententýky – hudební pořad
  •   21. 1.   Jak žijí stromy
  •   22.1.    MTU —  Malá technická univerzita –    Malý architekt – třída Rybky
  •   29. 1.   MTU –  Malá technická univerzita – Malý inženýr – třída Rybky

Únor 2019

  •    4. 2.    Pohádky Divadla Šternberk
  •    6. 2.    Divadlo Malvína – Jak se budí skřítkové
  •   11. 2.    Keramická dílna na ZŠ Křížova – třída Rybky
  •  12. 2.    Keramická dílna na ZŠ Křížova – třída Žabky
  •  14. 2.    Kouzelný vlak s Milanem Řezníčkem – program z 1. 11.
  •  21. 2.    Víla Srdíčková – pohádka Jezinky
  •  26. 2.    KARNEVAL ve školce
  •  27. 2.    MTU –  Malá technická univerzita – Malý projektant – třída Rybky

Březen 2019

  •    1. 3.    Divadlo Koník – Co se stalo o Masopustu –   z 19.2.
  •  14. 3.    ZOO PodpoVRCHem – Ptáčci, zpěváčci – třída Rybky
  •  15. 3.     ZOO PodpoVRCHem – Ptáčci, zpěváčci – třída Žabky
  •  19. 3.    Víla Srdíčková – pohádka Kocour v botách – ZRUŠENO
  • 19. 3.    Budeme se fotit – dejte dětem vhodné oblečení
  •  28. 3.    Divadlo Koník – Jak vítali jaro

Duben 2019

  •         Velikonoční soutěž o nekrásnější vajíčko
  •    3. 4.      Kouzelník Milan Ošmera
  •   11. 4.     OGV – Hody, hody, doprovody – třída Rybky
  •   17. 4.     Víla Srdíčková – pohádka Míša, Máša a velikonoce
  •   24. 4.     OGV – edukační program k výstavě – třída Rybky
  •  25. 4.     Městská knihovna Ji – Popletené pohádky – třída Žabky
  •  25. 4.     Tvořivé odpoledne s rodiči ke Dni matek

Květen 2019

  •  16. 5.     Městská knihovna Ji – Chytla mě knihovna – předškoláci
  •  23. 5.    Víla Srdíčková – pohádka Tři čuníci a ostrov pokladů
  •  30. 5.    MTU –  Malá technická univerzita – Malý vodohospodář – třída Rybky

Červen 2019

  •  10 .6.     ZOO PodpoVRCHem – Život u vody – třída Rybky
  •  13. 6.     ZOO PodpoVRCHem – Život u vody – třída Žabky
  •  13. 6.    LOUČENÍ SE ŠKOLÁKY
  •     Výlet