Milí rodiče,

pro děti, které jsou doma, jsme na úložiště s fotkami přidali složku Náměty pro rodiče, kde jsou vypracovaná témata, která právě děláme v MŠ. Budeme moc rádi za komunikaci s Vámi, jak se dětem dařilo, a zaslání fotek vypracovaných pracovních listů nebo dalších činností. Komunikovat s námi můžete přes emaily:

Mladší děti – svetacci@msmozaikaji.cz

Předškoláci – msjarni@msmozaikaji.cz

Pokud by někdo neměl možnost vytisknutí pracovních listů, můžete nám dopředu napsat email a my Vám je nachystáme do skříňky.

Vaše paní učitelky…

—————————————————–

Vážení rodiče,

dovolte mi, abych Vás informovala o aktuální situaci v MŠ Mozaika v souvislosti s výskytem onemocnění COVID-19.

Na základě doporučení KHS Jihlava bylo v posledních dnech třeba uzavřít již několik tříd na pracovištích MŠ Mozaika – z důvodu karantény. Nákaza COVIDEM-19 byla prokázána u několika zaměstnanců školy i některých testovaných dětí.

Proto Vás prosím o maximální dodržování všech opatření souvisejících s onemocněním COVID-19. Ráda bych Vás požádala, abyste v případě, že se ve Vaší blízké rodině vyskytne někdo s tímto onemocněním (či podezřením na něj), nechali děti v karanténě doma. Pokud máme tuto situaci zvládnout, je třeba, aby do školky chodily opravdu jen děti zdravé.

Máte-li možnost nechat si své děti v této krizové době doma, prosím, abyste tak učinili. Pomůže nám to nejen v omezení šíření nemoci mezi dětmi, ale především v zajištění provozu všech pracovišť MŠ Mozaika v době absence zaměstnanců, kteří nemohou pracovat z důvodu nemoci, nebo pečují o své děti. Pokud budete chtít, učitelky Vám rády zprostředkují různé vzdělávací materiály pro Vaše děti.

Děkuji za spolupráci, pochopení a vstřícnost.

Věřím, že tuto složitou situaci s Vaší pomocí zvládneme.

Mgr. Lenka Mončeková, ředitelka školy