Milí rodiče,

na úložišti fotografií naleznete materiály pro distanční vzdělávání.

na úložišti fotografií naleznete materiály pro distanční vzdělávání.

https://msmozaikaji-my.sharepoint.com/

Materiály najdete ve složce Fotky -> Náměty pro rodiče -> Vyberte konkrétní třídu

E-maily pro zasílání vypracovaných úkolů na jednotlivé třídy:

  • vcelicky.jarni@seznam.cz
  • motylci.jarni@seznam.cz
  • rybicky.jarni@seznam.cz
  • sovicky.jarni@seznam.cz
  • zabicky.jarni@seznam.cz

Děti ze třídy Včeličky a Motýlci mají distanční vzdělávání povinné, je tedy nutné zasílat vypracované materiály na e-mail, nebo je vložit do schránky u mateřské školy.

Každý týden budete mít k dispozici nové materiály, prosíme o jejich vypracování a zaslání vždy do následujícího pondělí.

Úkoly pro děti z Rybiček, Soviček a Žabiček budou vloženy nejpozději do konce týdne. Pro tyto děti není distanční vzdělávání povinné, jsou to pouze náměty, jak můžete s dětmi pracovat doma.

Další nabídka, jak pracovat doma s předškoláky, nám přišla přes email. Sdílíme aplikaci i pro Vás. (nepovinné)

Dobrý den,

v souvislosti s uzavřením mateřských škol a povinnou distanční výukou předškoláků bychom Vás rádi požádali o předání této informace ředitelkám a ředitelům Vašich MŠ, případně o zveřejnění na webových stránkách.

Vzhledem k aktuální situaci nabízíme možnost bezplatného přístupu k interaktivní pracovní učebnici Zápis je tu až do 30. 4. 2021 – spustíte ji snadno zde. Publikace obsahuje základ, který by měl znát každý předškolák, a je pomocníkem v přípravě na blížící se zápis do 1. ročníku ZŠ.

S předškoláky se dá jednoduše sdílet odkaz na konkrétní stránky nebo cvičení pomocí funkce sdílení odkazů – videonávod zde.

Velkou výhodou také je, že pedagogové i rodiče mohou z MIUč+ (multimediální interaktivní učebnice) až do 30. 4. 2021 zdarma tisknout dvoustrany i jednotlivá cvičení – videonávod zde.

Tištěnou verzi Zápis je tu máme skladem na našem e-shopu.

Pro plné využívání i dalších MIUč+, které lze spustit na tabletech, počítačích, interaktivních tabulích apod., je možné zaregistrovat se na ucebnice.online.

Aktuální informace o naší řadě pracovních učebnic pro MŠ jsou k dispozici na webu Předškolák.

S přáním pevného zdraví

za nakladatelství
NOVÁ ŠKOLA, s.r.o.
Bc. Denisa Řeháčková
asistentka jednatele