UPOZORNĚNÍ!!!

Vážení rodiče,

od pondělí 12.4. 2021 bude otevřená MŠ pouze pro předškoláky. Děti by se měly vrátit bez povinného nošení roušek a respirátorů. Povinné je dodržování testování 2x týdně antigenními testy. Děti, které mají jakékoliv příznaky respiračního onemocnění, včetně rýmy, nebudeme do MŠ přijímat. Proto apelujeme na všechny rodiče, aby průběžně kontrolovali zdravotní stav svého dítěte.

Veškeré informace naleznete na stránkách Mozaiky –https://msmozaikaji.cz/

Mateřská škola Březinova 30 má čtyři třídy s celodenním provozem. Nachází se na nejrozsáhlejším jihlavském sídlišti, nedaleko centra města. V dosahu se nachází městský park, vhodný k vycházkám dětí.

Mateřská škola je umístěná v typizované, dvoupodlažní, zrekonstruované budově. Všechny prostory jsou účelné, esteticky a funkčně zařízeny a využívány vzhledem k zaměření školy a potřebám dětí. Každá třída má k dispozici hernu, šatnu, sociální zařízení a umývárnu. Velmi dobrá je vybavenost audiovizuální technikou, didaktickým, výtvarným a pracovním materiálem, tělovýchovným náčiním, pomůckami a hračkami. V každé třídě je dětem
k dispozici PC s výukovými programy.

Součástí školy je rozlehlá školní zahrada se vzrostlými stromy, vybavená pískovišti a dalšími herními prvky. Ke škole patří také školní jídelna.

• kapacita: 100 dětí
  • délka provozu: 6:00 až 16:00 hod.