celeceskoctedetem.cz

ČTENÍ DĚTEM

MŠ „U Skřítků“ se v letošním roce zapojila do projektu s Českou obcí sokolskou.

Projekt Zdravá 5
Vážení rodiče, zprostředkováváme pro vás informace z projektu Zdravá 5.
Rádi bychom vás informovali o aktivitách, které připravila Zdravá 5 pro děti a rodiče:  
POJĎTE PRACOVAT SE ZDRAVOU 5 ONLINE!
Zdravá 5 poskytuje zdarma: Sérii PRACOVNÍCH LISTŮ a VZDĚLÁVACÍCH VIDEÍ pro školáky i předškoláky na procvičení a prohloubení znalostí o správném stravování a základech výživy. Spoustu TIPŮ a RECEPTŮ NA ZDRAVÉ, JEDNODUCHÉ, CHUTNÉ A VÝŽIVNÉ POKRMY nejen pro děti.
Pracovní listy, videa i recepty rodiče naleznou na 
https://zdrava5.cz/pro-deti nebo na facebookových stránkách Zdravé 5  https://www.facebook.com/zdrava5/?ref=bookmarks.  


ZAPOJTE SE DO SOUTĚŽE FINÁLE ZDRAVÉ 5!
FINÁLE ZDRAVÉ 5 je celostátní kuchařská soutěž, ve které týmy soutěží se svými recepty na zdravou a nápaditou svačinu o věcné a zážitkové ceny. Letos se do soutěže mohou hlásit i RODIČE S DĚTMI. Stačí zaslat fotografii a originální recept zdravé svačinky, která bude obsahovat libovolné ovoce nebo zeleninu. Veškeré informace týkající se soutěže rodiče naleznou na https://zdrava5.cz/finale-zdrava5.  
SLEDUJTE FACEBOOK ZDRAVÉ 5
To vše a mnoho další inspirace, tipů a nápadů včetně soutěží o zajímavé ceny pravidelně sdílíme na Facebooku Zdravé 5  https://www.facebook.com/zdrava5/?ref=bookmarks.  
Budeme moc rádi, když nám pomůžete rodiče informovat o těchto aktivitách, které pro ně a jejich děti pravidelně s radostí vytváříme.   Za rozposlání informace moc děkujeme.   Tým Zdravé 5