MŠ Mozaika
{L_PAGES_m}

Spustili jsme pro vás nové webové stránky.

Třída KOSTIČKY

• KostičkyPaní učitelky – Bc. Jana Pokorná, Pavla Bublová,
  • Asistentka pedagoga – Jaroslava Pátková

Třída KOSTIČKY je třídou pro předškolní děti. Zaměřujeme se na rozvoj zdravého životního stylu a propagaci přirozených pohybových aktivit. Tato myšlenka prolíná denně všemi aktivitami. Nabízíme dětem předplavecký kurz, kurz bruslení, lyžování, in-line bruslení a letní školu v přírodě. Chodíme s dětmi často na výpravy, vedeme děti k ochraně přírody, objevujeme zapomenuté krásy naší Jihlavy. Ve třídě také chováme rybičky, o které se s dětmi společně staráme.

Děti v Kostičkách se hravou formou seznamují s německým jazykem (projekt EduSTEM), po stránce přípravy na školu se dětem také věnujeme v době nespavé třídy po obědě.

Na základě profesionality a odborného přístupu je podporován rozvoj osobnosti dítěte po stránce sociální, emoční i kognitivní. Naší snahou je fyzická i psychická pohoda vedoucí k tomu, aby veškeré dění ve třídě probíhalo bez spěchu a v dobré pohodě.

Děti se učí být laskavé, trpělivé, respektovat druhé, vážit si lidské práce, jednat samostatně, otevřeně a statečně, budují si tak svojí vlastní identitu.

Projekty třídy

Jazykové hrátky

Projekt se zaměřuje na rozvoj komunikačních schopností dětí, rozhýbání mluvidel dětí tak, aby došlo k přirozenému vývoji řeči bez patologie, probuzení zájmu rodičů o výslovnost jejich dětí.

Projekt EduSTEAM

Hlavním cílem projektu je hravou formou za pomoci říkanek, písní a soutěživých her děti přirozeně seznamovat s cizím jazykem, nebát se komunikace, radost z úspěchu při používání německých slovíček.

Interiér třídy

interiér

NAŠE MOTTO:

Šťastné a vzdělané dítě, rodič jako partner, spokojený učitel

Mateřská škola Mozaika Jihlava

Je instituce sdružující 17 mateřských škol – odloučených pracovišť.
Součástí je 11 školních jídelen a 6 výdejen stravy.

ODLOUČENÉ PRACOVIŠTĚ

KLIKNĚTE NA MAPU a najděte si nejbližší školku!