Menu
 
MŠ Mozaika
MŠ Mozaika
MŠ Mozaika
{L_PAGES_m}

Spustili jsme pro vás nové webové stránky.

Kontakty

Název: Mateřská škola Mozaika Jihlava, Březinova 114, příspěvková organizace
Adresa: Březinova 114, 58601, Jihlava
IČ: 70993165

Vedení

ředitelka

Mgr. Lenka Mončeková

statutární zást. řed.

Bc. Libuše Krausová

Ekonomické centrum

ekonomka, zást.řed.

Ing. Petra Podařilová, tel.: 567 313 537, e-mail: podarilova@msmozaikaji.cz

personalistka

Eva Mikešová, tel.: 567 313 537, e-mail: mikesova@msmozaikaji.cz

metodik stravování

Pavla Morkusová, tel.: 567 308 455, e-mail: sjerbenova@msmozaikaji.cz

účetní

Pavlína Fedrová, e-mail: fedrova@msmozaikaji.cz

Lucie Hodková, e-mail: hodkova@msmozaikaji.cz

Mateřské školy

Zástupkyně ředitelky pro pracoviště

Ant. Důl 243

Bc. Eva Svobodová, tel.: 567 211 876, e-mail: msadul@msmozaikaji.cz

Březinova 30

Bc. Dana Rychlíková, tel.: 730 815 415, e-mail: msbrezinova30@msmozaikaji.cz

Březinova 113

Bc. Dagmar Chlupová, tel.: 565 599 030, 565 599 031, e-mail: msbrezinova113@msmozaikaji.cz

Březinova 114

Bc. Libuše Krausová, tel.: 567 211 523, e-mail: mssedmikraska@msmozaikaji.cz

Dvořákova 11

Bc. Monika Nikodýmová, tel.: 567 302 468, e-mail: msdvorakova@msmozaikaji.cz

Erbenova 37

Bc. Jana Pokorná, tel.: 567 301 421, e-mail: mserbenova@msmozaikaji.cz

Fibichova 20

Věra Kalinová, tel.: 567 303 877, e-mail: msfibichova@msmozaikaji.cz

Hálkova 33

Alena Smazalová, tel.: 567 300 079, e-mail: mshalkova@msmozaikaji.cz

Jarní 22a 

Mgr. Michaela Fillová, tel.: 567 301 949, e-mail: msjarni@msmozaikaji.cz

Jeslenka

Bc. Olga Bőhmová, tel.: 565 599 020, e-mail: msjeslenka@msmozaikaji.cz

Mahenova 3

Bc. Lenka Dvořáková, tel.: 565 599 090, 565 599 096, e-mail: msmahenova@msmozaikaji.cz

Resslova 44

Bc. Miroslava Novotná, tel.: 565 599 110, e-mail: msresslova@msmozaikaji.cz

Riegrova 21

Bc. Ivana Doležalová, tel.: 567 221 058, e-mail: msriegrova@msmozaikaji.cz

R. Havelky 25

Edita Havlová, tel.: 565 59 9130, 565 59 9131, e-mail: msromanahavelky@msmozaikaji.cz

Seifertova 6

Bc. Lenka Daňková, tel.: 565 599 160, e-mail: msseifertova@msmozaikaji.cz

Tylova 6

Bc. Ivana Procházková, tel.: 565 599 156, e-mail: mstylova@msmozaikaji.cz

U Dl. stěny 50

Bc. Lenka Kučerová, tel.: 567 217 710, e-mail: msudlouhesteny@msmozaikaji.cz

Školní jídelny

Vedoucí školní jídelny

Březinova 30

Ludmila Šumpichová, tel.: 567 333 435, e-mail: sjbrezinova30@msmozaikaji.cz

Březinova 113

Hana Šmídová, tel.: 565 599 036, e-mail: sjbrezinova113@msmozaikaji.cz

Erbenova 37

Pavla Morkusová, tel.: 567 308 455, e-mail: sjerbenova@msmozaikaji.cz

Jarní 22a

Pavla Morkusová, tel.: 567 307 498, e-mail: sjjarni@msmozaikaji.cz

Mahenova 3

Dana Munduchová, tel.: 565 599 100, e-mail: sjmahenova@msmozaikaji.cz

Resslova 44

Ludmila Šumpichová, tel.: 565 199 114, e-mail: sjresslova@msmozaikaji.cz

Riegrova 21

Lenka Heřmánková, tel.: 567 213 556, e-mail: sjriegrova@msmozaikaji.cz

R. Havelky 25

Lenka Heřmánková, tel.: 565 59 9134, e-mail: sjromanahavelky@msmozaikaji.cz

Seifertova 6

Hana Široká, tel.: 565 599 161, e-mail: sjseifertova@msmozaikaji.cz

Seifertova 4a

Hana Široká, tel.: 565 599 021, e-mail: sjjeslenka@msmozaikaji.cz

U Dl. stěny 50

Dana Munduchová, tel.: 567 302 692, e-mail: sjudlouhesteny@msmozaikaji.cz

Přihlášení k odběru zpráv

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím e-mailů

NAŠE MOTTO:

Šťastné a vzdělané dítě, rodič jako partner, spokojený učitel

Mateřská škola Mozaika Jihlava

Je instituce sdružující 17 mateřských škol – odloučených pracovišť.
Součástí je 11 školních jídelen a 6 výdejen stravy.

ODLOUČENÉ PRACOVIŠTĚ

KLIKNĚTE NA MAPU a najděte si nejbližší školku!