Spustili jsme pro vás nové webové stránky.
Akce a aktivity budou průběžně doplňovány.
Seznam proběhlých akcí:
Plán kulturních a společenských akcí pro školní rok 2023/2024:
Září - adaptační období
- 7. 9. ... SCHŮZKA PRO RODIČE 15.00 hodin
- 18. 9. ... Makovičky - Vrabčáci 9.30 hodin
Říjen
- 11. 10. ... HD Jihlava - O Pejskovi a Kočičce - viz. informace
- 11. 10. ... Poradenství v logopedii - pro přihlášené rodiče Notiček
- 24. 10. ... FOTOGRAFOVÁNÍ DĚTÍ v MŠ
- 25. 10. ... Městská knihovna - 10.00 hodin, Vrabčáci
- 30. 10. ... Solná jeskyně - Notičky - viz informace
- 31. 10. ... Solná jeskyně - Vrabčáci - viz informace
Listopad
- 1. 11. ... Dílny TGM - předškolní děti Vrabčáků; 9.45 hod
- 2. 11. ... Zvířátka v MŠ - viz informace
- 7. 11. ... Uspávání zahrádky - akce pro rodiče a děti - viz info.
- 7., 14. a 21. 11. ... Solná jeskyně - Vrabčáci - viz informace
- 8. 11. ... Prohlížení knížek v Městské knihovně - 9.45 hod - Vrabčáci
- 13. a 20. 11. ... Solná jeskyně - Notičky - viz informace
- 22.11. ... Screening zraku, 11.00 hod
- 23.11. ... Poradenství v logopedii - pro přihlášené rodiče Notiček
- 29.11. ... Zdobení stromečků - spolupráce se zřizovatelem
- 30.11. ... Filharmonie - 9.00 hod
Prosinec
- 1. 12. ... Jihlavské podzemí s čerty - 9.30 hod
- 4. 12. ... Solná jeskyně - Notičky - přeloženo
- 5. 12. ... Šubískovo vánoční putování - divadlo v MŠ - viz info.
- 6. a 8.12. ... Muzeum Vysočiny - vánoční zvyky - 30,- Kč; 10:00 hod
- 7. 12. ... Makovičky - Vrabčáci 9.00 hod
- 18. 12. ... Vánoční posezení
Leden
- 4. 1. ... Školní zralost - Vrabčáci - vyšetření z PPP
- 8., 15., 22., 29. 1. ... Plavání I. skupina (pondělí)
- 9., 16., 23., 30. 1. ... Plavání II. skupina (úterý)
Únor
- 5., 19., 26. 2. ... Plavání I. skupina (pondělí)
- 6., 20., 27. 2. ... Plavání II. skupina (úterý)
- 8. 2. ... Městská knihovna - 10.00 hodin, Notičky
- 9. 2. ... KARNEVAL
- 29. 2. ... ZZS - exkurze - Vrabčáci
Březen
- 1. 3. ... ZZS - exkurze - Notičky
- 4., 11., 18., 25. 3. ... Plavání I. skupina (pondělí)
- 5., 12., 19., 26. 3. ... Plavání II. skupina (úterý)
- 7. 3. ... Kouzelý vlak - 10.30 hodin
- 11. 3. ... BESEDA PRO RODIČE PŘEDŠKOLÁKŮ - 15.00 - 16.00 hod
- 15. 3. ... HD - pohádka - 9.00 hod
Duben
- 2. 4. ... Předškolní děti na návštěvu do ZŠ
- 3. 4. ... ZUŠ - koncert - 8.30 hodin
- 10. 4. ... DPMJ - exkurze od 9.15 hod
- 15. 4. ... ZŠ TGM - polytechnické dílny - 9.30 hod - PŠD
- 22. 4. ... Makovičky - Vrabčáci, 9.00 hod
- 29. 4. ... Probouzení zahrádky s panem Hruškou a ČARODĚJNICEMI - odpolední
akce rodiče s dětmi - od 15ti hodin
Květen
- 21. 5. ... Výlet s dětmi - podrobnosti se dozvíte včas na nástěnce a v aktualitách
Červen
- 5. 6. ... Rozloučení s předškoláky
Šťastné a vzdělané dítě, rodič jako partner, spokojený učitel
Je instituce sdružující 17 mateřských škol – odloučených pracovišť.
Součástí je 11 školních jídelen a 6 výdejen stravy.
Mateřská škola Riegrova 21
Pastelka
Mateřská škola Antonínův Důl
Studánka
Mateřská škola Březinova 113
Mateřská škola Březinova 114
Sedmikráska
Mateřská škola Dvořákova 11
Zvoněnka
Mateřská škola Erbenova 37
Juliánka
Mateřská škola Resslova 44
U Burbínka
Mateřská škola Fibichova 20
Beruška
Mateřská škola Březinova 30
Mateřská škola Hálkova 33 Helenín
Jeřabinka
Mateřská škola Jarní 22a
Mateřská škola Mahenova 3
U čtyř barviček
Mateřská škola Romana Havelky 25
Pramínek
Mateřská škola Seifertova 4a
Jeslenka
Mateřská škola Seifertova 6
U Skřítků
Mateřská škola Tylova 6
Sluníčko
Mateřská škola U Dlouhé stěny 50