Skutečně zdravá škola – advent

logo skutečná škola

Naše MŠ je zaregistrována v celostátním programu Skutečně zdravá škola již 4 a půl roku. Je držitelem bronzového certifikátu.

Hlavní cíl programu je kvalitní stravování – zdravé recepty z čerstvých surovin bez aditiv, konzervantů a přidaných cukrů, od místních dodavatelů, sdílení receptů, ochutnávky  pro rodiče.

V období nadcházejících Vánoc plánujeme pečení martinských rohlíčků či vánočního cukroví nebo čaje. Po školce se bude linout vůně vanilky a skořice a všichni společně se budeme těšit na poklidné adventní dny a radosti s nimi spojené. Rodiče mohou také sdílet nástěnku s recepty tradičních vánočních pokrmů, budeme rádi i za jejich příspěvek.

Přejeme všem krásný advent!!!

Více o programu a kritériích zdravé kvalitní kuchyně naleznete na www.skutecnezdravaskola.cz

Bc. Lenka Kučerová

Datum vložení: 10. 11. 2021 0:00